Priatelia,

s radosťou Vám oznamujeme, že na Vaše otázky ohľadne žiadaného a dlho očakávaného výcviku máme odpoveď. Uskutoční sa od 1. do 5. júla 2021 v čase 9:30 – 17:30 h.

Počas certifikovaného, intenzívneho výcviku individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ 2021 si máte možnosť zharmonizovať a postupne dať na poriadok všetky úrovne Vášho života. Teda korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, ženské a mužské otázky, vnútorné dieťa a časti duše. Taktiež objaviť systemické zákony, ktorých poznanie Vám otvorí nové obzory a úžasné možnosti, dodá hlboký pokoj v duši, šťastnú rovnováhu a skutočnú radosť z vedomého bytia. Súčasne sa pripraviť na dráhu sprievodcu, kouča, čiže lektora systemických konštelácií.
Podľa doterajších skúseností koučov / konštelárov sme rozdelili časovú dotáciu a termíny takto: pre našich absolventov Komplexného intezívneho výcviku systemických konštelácií
to bude spolu 5 dní v termíne 1.-5. júla 2021 a pre ostatných dovedna 6 dní od 30.júna do  5.júla 2021. V prípade Vášho vážnehom záujmu Vám podrobný program a bližšie informácie zašleme na vyžiadanie.  
Pracovať budeme v plne vybavenom Centre osobného rozvoja Šťastná rovnováha v Bratislave 1. Možnosť nocľahu vo vlastnom spacom vaku je za 10 eur/ noc/ osobu.
Energetické vyrovnanie pri 5 dňovom výcviku je 600 eur a pri 6 dňovom 850 eur.
V cene sú skriptá a audionahrávky, prípadne videá, postavenie minimálne 3 osobných konštelácií na rôzne oblasti života a sada originálnych drevených figúrok na prácu.
Už sa na Vás a Vašu spoločnú prácu teší skúsená lektorka výcviku  SILVIA MARISI, ktorá okrem posobenia na Slovensku  má skúsenosti aj s prácou s klientmi v ČR, Francúzsku, Veľkej Británii a Španielsku.
Organizátormi podujatia sú program osobného rozvoja Šťastná rovnováha, spoločnosť ProfitMedia a medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity.
Neváhajte, počet miest v skupine je limitovaný.
Categories: Nezaradené