29.1.2024, Bratislava – KONŠTELÁCIE PRÁCE, vzdelávania a PROSPERITY

90,00

účasť a vlastná konštelácia

Kategória:

Popis

Seminár je venovaný: Vašej ceste k VYTÚŽENEJ PRÁCI a poslaniu, otázkam vzdelávania a úspechu v PODNIKANÍ, v nových projektoch a POVOLANIACH, práci v inštitúcii či štúdiu škole.

Získate: vstup do toku prosperity a úspechu,  návod a odpovede ako na to, zrkadlo zo skupinového koučingu.

Spoznáte: systemické pravidlá úspechu, prosperity, dostatku a hojnosti, ktoré pôsobia v našich životoch v 4 oblastiach: rodina (vzťahy), práca (poslanie), zdravie (vitalita) a financie (materiálne zabezpečenie).

Máte možnosť: postaviť si vlastnú KONŠTELÁCIU a pozorovať ako na to.

Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k úspechu, hojnosti, vitality a pohody, proste životu, keď sa vám darí.  Efektívne lieči skryté bloky a potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú váš osud (toho, čo sa vám v živote deje).

Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit uvedomenia, oslobodenia, vitality a prosperity. Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: lektorka, inšpirátorka, koučka, podnikateľka a terapeutka SILVIA MARISI Monnot (SR, ČR, FR, VB a ŠP).

Energetická výmena: za účasť 60 eur, pri postavení vlastnej konštelácie prosperity doplatok 30 eur.

Program: od 13,30 h registrácia, od 14,00 do 19,00 h seminár so stavaním konštelácií, vrátane prestávok.

Miesto: Bratislava I