15.03.2020, Bratislava – Systemické konštelácie RODINNÉ a vzťahové

58,00

účasť a vlastná konštelácia

Popis

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými vzťahmi. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

V konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Terapia nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: konštelárka, lektorka a koučka SILVIA MARISI (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: 38 eur, pri postavení osobnej konštelácie doplatok 20 eur. V cene je občerstvenie.

Poznámka: Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené  a harmonizované v skupine počas seminára.

Program: od 13,30 h registrácia, od 14,00 do 20,30 h informačná a zážitková časť so stavaním konštelácií, vrátane prestávok na občerstvenie a večeru.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava